Kategorie

Dostawa

Koszty dostawy

Sposób dostawy / Płatności

Płatność przelewem

Płatność przy odbiorze

Kurier GLS

                  12 zł

            15 zł

 

 

 

Odbiór osobisty w naszych salonach

  • Kielce, ul.Witosa 78D
  • Ostrowiec Świętokrzyski, ul.Zygmuntówka 15
  • Starachowice, ul.Sadowa 4

              0zł

 

Kurier GLS

Plusy


Czas oczekiwania

  • Towar mamy w jednym z naszych magazynów. Wysyłka zazwyczaj w 72h. Maksymalnie czas wysyłki to 5 dni.
  • Towaru nie mamy w danym momencie w naszym magazynie głównym - sprowadzamy go z innego magazynu lub od stałego dostawcy. Wysyłka w takim przypadku może potrwać do 14 dni od złożenia zamówienia
  • Dostępność na telefon, towar specjalny, nie możemy zadeklarować z góry jak szybko go zdobędziemy. Wysyłka może potrwać do 5 tygodni roboczych. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby takie zamówienie zrealizować jak najszybciej.

* UWAGA - Jest to czas, który potrzebujemy, aby przygotować i nadać do Państwa paczkę z zamówionym towarem. Aby określić termin otrzymania paczki na podany adres, należy doliczyć czas dostarczenia przesyłki, który w przypadku kuriera GLS wynosi 1-3 dni.

W przypadku braku towaru w magazynie są Państwo informowani o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
W dniu nadania przesyłki zostaje wysłana do Państwa wiadomość e-mail z numerem listu przewozowego i przewidywanym terminem dostarczenia przesyłki.

Przy płatności przelewem aby przyspieszyć realizację zamówienia zaleca się przesłanie potwierdzenia wpłaty e-mailowo: sklep@zibis.pl . W przeciwnym wypadku zaksięgowanie wpłaty może potrwać do 14 dni roboczych

Dostawa

Wysyłka realizowana jest poprzez firmę kurierską GLS