Kategorie

Dostawa

KOSIARKA HORTMASZ LC1P70FC naped

  • Kod: LV50Z-A3
  • Waga: 31 kg
  • Czas realizacji: Spytaj o cenę i dostępność
  • Dostępność: Brak
  • Producent: Hortmasz
  • Cena brutto: 1 120,00 zł
  • (Cena netto: 910,57 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

HORTMASZ jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, która działa na rynku od 1 czerwca 1982 roku. Przez te lata zaufało jej wiele firm i osób prywatnych, którzy skorzystali z doświadczenia i rad specjalistów. Firma HORTMASZ kojarzy się z profesjonalizmem i wysoką jakością oferowanych produktów i usług oraz dokłada wszelkich starań aby zawsze była tak postrzegana. Stale dostosowuje swoją ofertę do rosnących wymagań współczesnego rynku. W swojej ofercie posiada wyłącznie sprawdzone rozwiązania i wyroby renomowanych producentów maszyn ogrodniczych i maszyn do utrzymywania terenów zielonych z kraju i zagranicy.
Kosiarka HORTMASZ JL50Z-A3 to model zdecydowanie wyróżniający się na rynku 20" kosiarek z napędem. Przy swojej niezwykle atrakcyjnej cenie kosiarka spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wielofunkcyjna obudowa umożliwia pracę w funkcji zbierania do kosza, mulczowania, wyrzutu bocznego lub tylnego. Nowoczesny, górnozaworowy silnik Loncin o dużej mocy gwarantuje komfortową pracę w każdych warunkach a przekładnia napędowa GT jest jest uzupełnieniem elementów decydujących o trwałości i niezawodności działania. Dwudzielny kosz, centralna regulacja wysokości i łożyskowane kosza to dodatkowe elementy sprawiające że jest to maszyna godna polecenia.
GT (GENERAL TRANSMISSIONS) to światowy lider wśród producentów przekładni do kosiarek trawnikowych. Przekładnie GT charakteryzuje wysoka jakość wykonania, wydajność i niezawodność. Precyzyjnie zaprojektowane sprzęgło pozwala na przenoszenie większych obciążeń i doskonale sprawdza się podczas obsługi wszystkich, również cięższych maszyn.

Dane techniczne HORTMASZ JL50Z-A3 :
Producent silnika - Loncin
Typ silnika – 4 suwowy, chłodzony powietrzem
Seria silnika – LC1P70FC
Moc silnika – 5,0KM
Pojemność skokowa - 196 cc
Pojemność miski olejowej – 0,6 l.
Materiał obudowy - Stal
Szerokość koszenia - 508 mm
Regulacja wysokości koszeni – centralna
Zakres regulacji wysokości - 25-85 mm
Łożyskowane koła – TAK
Napęd GT– na tylne koła

Cechy HORTMASZ JL50Z-A3 :
Zaciski na uchwytach - Szybkozaciskowe uchwyty na rękojeściach, umożliwiają łatwe dostosowanie wysokości rękojeści do wzrostu operatora, pomagają przy szybkim składaniu uchwytu.
Mocowanie rękojeści - Szybkie i pewne mocowanie rękojeści, bez potrzeby używania klucza.
Wskaźnik kosza - Wskaźnik napełnienia kosza, pozwala w prosty sposób ocenić wypełnienie pojemnika skoszoną trawą.
Wysokie koła - Ułatwiają manewrowanie i jazdę po nierównym terenie.
Panel przedni - Ułatwia przenoszenie maszyny.
Regulacja wysokości - Centralna regulacja wysokości koszenia, jedną dźwignia zmieniamy położenie wszystkich kół.
Kosz - Duży z wygodnym uchwytem, parciano - plastikowy. Górna cześć wykonana z plastiku dobrze chroni obsługującego przed kurzem, dolna - wykonana z tkaniny zapewnia maksymalną przepustowość powietrza dzięki czemu następuje pełne wypełnienie pojemnika koszoną trawą.
Napęd - Napęd francuskiej firmy GT - General Transmission będącej liderem w produkcji napędów do kosiarek, jest gwarancją trwałości i niezawodności działania.
Silnik - Silniki LONCIN to gwarancja wysokiej jakości wykonania i najwyższej jakości użytych materiałów. Wiele osób porównuje te silniki z tak znanymi producentami jak Briggs&Stratton lub Honda. Silniki Loncin występują już w napędach wielu uznanych producentów maszyn ogrodniczych.

Gwarancja producenta HORTMASZ JL50Z-A3 :
Osoba prywatna – 24 miesiące
Działalność – 12 miesięcy